Prodej vína

VELVET & Wild - ovocné víno z černého rybízu

Dovoz, distribuce a prodej oblíbených ovocných vín z černého rybízu VELVET & Wild.

Černý rybíz je zdraví velmi prospěšné ovoce s vysokým obsahem důležitých vitamínů, antioxidantů a stopových prvků, které působí příznivě na organizmus člověka a přispívají k jeho zdraví. Díky šetrnému zpracování je naše rybízové víno velmi kvalitní a je vhodné pro každodenní sklenku… Na zdraví!

Výběrové rybízové víno ze 100 % černého rybízu. Toto výjimečné víno vysoké kvality bylo vyrobeno tradiční metodou, bez přidaných umělých aromatických látek, barviv a sladidel. Ochutnejte nádhernou vůni, lahodnou a jemnou chuť, kterou si jednoduše zamilujete.

Ovocné víno

OSTROŽOVIČ EST.1990 - víno z Tokaje

Dovoz, distribuce a prodej vín OSTROŽOVIČ z tokajské oblasti.

Vinařství OSTROŽOVIČ nabízí široký výběr vín z vlastních vinic, které se nachází na unikátním území slovenského tokaje. Jedná se o jakostní, přívlastková a speciální vína jako jsou vína ledová, slámová, výběry z bobulí a cibéb. Vinařství OSTROŽOVIČ nabízí také širokou nabídku archívních vín a zejména pravých tokajských vín. Jedná se o tokajské samorodné suché a sladké víno a klasická tokajská 3 - 6 putňová vína.

Víno OSTROŽOVIČ

Novinky

PRODLOUŽENÁ ZÁRUKA a Euro GAP 13.10.2016
Prodloužená_záruka.png

Nově nabízíme možnost pojištění PRODLOUŽENÉ ZÁRUKY. Pojištění garantuje až 100% pokrytí nákladů na pozáruční opravy a zahrnuje všechny důležité komponenty automobilu, podobně jako záruka u nových aut. Dále nabízíme také možnost pojištění pořizovací ceny vozidla Euro GAP.

AUTO NA OBJEDNÁVKU 27.07.2016

Nevybrali jste si z naší aktuální nabídky vozidel ? A máte přitom jasnou představu o jaké auto máte zájem. Zastavte se u nás a sdělte nám své konkrétní požadavky. Budeme se snažit zajistit auto přesně dle Vašich představ. Samozřejmě se bude jednat o auto po 1. majiteli, zakoupené nové v ČR a s jasnou servisní historií. Námi prodávaná auta mají prokazatelný stav ujetých km (nemají upravený tachometr) a jsou bez rizika právních vad (po koupi tak máte jistotu, že jste skutečně jediným vlastníkem vozidla).

Kontakt

Xavio s.r.o.
28. října 3117/61
702 00 Ostrava - Moravská Ostrava

Tel.: +420 602 880 824
E-mail: info@xavio.cz

Otevírací doba:
Po - Pá: 9 - 17 hod

mapy.cz

Facebook